Kampanie Allegro Ads

 

Strona główna » Kampanie Allegro Ads

 

 

Kampanie Allegro Ads

W internecie znajdziemy mnóstwo ofert i propozycji, żeby zareklamować swoją działalność e-handlu. Istotny jest jednak to w jakim stopniu dane działania promocyjne trafiają do właściwej grupy docelowej potencjalnych klientów oraz jak bardzo reklama jest skuteczna. Zazwyczaj miernikiem efektywności wydatków reklamowych, jest oczekiwany wzrost sprzedaży produktów bądź usług. Wszystkim handlowcom, którzy nie mieli jeszcze styczności z kampanią reklamową Allegro Ads, polecamy skorzystanie z tej formy promocji e-biznesu. Nikogo nie trzeba przekonywać, że Allegro, to platforma handlowa z największym internetowym potencjałem sprzedażowym w naszym kraju, co potwierdzają dostępne statystyki.

Wspomniane kampanie Allegro Ads to innowacyjny sposób na reklamowanie ofert w popularnym serwisie aukcyjnym. Specjalna promocja ofert z produktami na Allegro jest niebywale skuteczna, a co najważniejsze – płaci się jedynie za kliknięcie w reklamę, które przekierowuje na stronę oferty (tzw. system opłat – pay per click). Allegro Ads umożliwia wyświetlanie reklam w najlepszych miejscach na stronie portalu, m. in.: na głównej stronie Allegro, na dwóch pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwarki ofert czy też w kolumnie w pobliżu listy ofert. Wsparcie sprzedaży z tak renomowana i znaną marką, jaką jest Allegro, to gwarancja sukcesu!

Sprzedawcy, którzy zdecydują się na kampanię Allegro Ads, otrzymują w pakiecie dostęp do rozbudowanych statystyk, dzięki którym możliwe jest, np. zapoznanie się z wyliczanym zyskiem z zainwestowanych środków albo zbiorczym kosztem reklamy. Przejrzysty i intuicyjny panel do obsługi Allegro Ads, pozwala na indywidualne ustawienia wszelkich założeń kampanii, przez co jest ona spersonalizowana i jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb danego sprzedawcy. Kampanie Allegro Ads to proste zasady reklamy, która pomoże Ci zdobyć przewagę nad konkurencją oraz zwiększyć swoje dochody!

 
 

Nasza oferta

Chcesz powierzyć nam swój projekt?

Wyślij nam wiadomość e-mail lub zadzwoń do nas pod numer  +48 534 191 551